קורס סייבר ואבטחת מידע
Ethical Hacking
ללמוד גם האקינג וגם התקפה והגנה במסלול הכשרה אחד
התנסות מעשית בחברת CYREBRO העולמית

Icon Outline

ללמוד ע”ח הפיקדון

הקורס מוכר ע"י מוסדות המדינה וניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי

Icon Outline

התחייבות לעבודה לבוגרים

אנחנו מתחייבים לעבודה לבוגרים שעברו את דרישות המסלול 

Icon Outline

ללמוד בראש שקט

מגוון אפשרויות שכ"ל ייחודיות עם פריסה נוחה של עד 60 תשלומים

Icon Outline

ללא סיכון כספי

שלב מיון הנותן טעימה מהתחום ללא סיכון כספי

הצלחה בינלאומית

וותק וניסיון של מעל 25 שנה בהכשרות להייטק בישראל ובעולם עם מעל ל-12,260 סטודנטים פעילים בשנה

המסע לעולם הסייבר ואבטחת המידע מתחיל כאן

HackerU – ה'חממה' (Techcelerator) להכשרת דור העתיד של תעשיית ההייטק גאה להציג את קורס סייבר ואבטחת מידע המסלול המתקדם, המקצועי והעדכני ביותר ללימודי סייבר ואבטחת מידע  תחום תחרותי עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר ודרישה לכוח אדם איכותי, מיומן ומקצועי.

הלימודים כוללים גם התנסות מעשית על סימולטור ייחודי בשם TDX Arena המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ומכל מקום וגם התנסות מעשית בחברת הסייבר העולמית - CYREBRO, מה שיתן לכם ניסיון ממשי והבנה פרקטית של איש סייבר אמיתי ושיקנה לכם יתרון משמעותי במציאת עבודה מול מעסיקים פוטנציאליים. המסלול הוא שיתוף פעולה בין חברת HackerU ישראל לחברת ThriveDX Labs, חברת סייבר ואבטחת מידע המספקת שירותי אבטחה והגנה לחברות בארץ ובעולם מקבוצת TDX העולמית. 

למה ללמוד סייבר ואבטחת מידע דווקא ב-HackerU?

גם ללא ניסיון או רקע טכנולוגי, אנחנו נלווה אתכם מהבסיס ועד לתפקיד הראשון בתחום הסייבר ואלו הסיבות למה כדאי לכם ללמוד דווקא אצלנו 

Icon Outline

מאפס ידע למקצוענים בתחום

המסלול מתאים גם לחסרי רקע המעוניינים להשתלב בתחום ויש להם מוטיבציה גבוהה ומוכנות להשקעה

Icon Outline

התנסות מעשית בחברת CYREBRO העולמית

במהלך התוכנית תתנסו באופן פרקטי בתחום ה-SOC ותצברו ניסיון מעשי מהשטח

Icon Outline

הכנה לעבודה בשטח

במהלך המסלול תתרגלו סימולציות המדמות 'מצבי אמת' על סימולטור שפותח במיוחד עבור המסלול ההכשרה - TDX-Arena 

Icon Outline

תמיד עם האצבע על הדופק

המסלול נלמד ב-4 מדינות שונות ומתעדכן בתדירות גבוהה בהתאם לדרישות השוק ולתוכן הרלוונטי ביותר בתחום הסייבר בישראל ובעולם

Icon Outline

מגדילים את הסיכויים להשתלב בתעשייה

מסלול ההכשרה מכין למגוון רחב של משרות פוטנציאליות על מנת שהבוגרים יוכלו להשתלב בתעשייה בצורה מהירה

Icon Outline

מתאים לאנשים שעובדים

המסלול נלמד גם בשעות הערב ומתאים לאנשים שרוצים לשלב עבודה ולימודים

מה אומרים בוגרי המסלול?

רוצים לשמוע עוד?

יועצי הלימודים של HackerU יבדקו ביחד איתך את ההתאמה שלך

מה לומדים בקורס?

 • הבנת מערך ה-SOC 
 • עבודה עם מערכות SIEM
 • Python
 • איתור איומים ו/או זיהוי של חולשות קיימות
 • מתודולוגיות הגנה והתקפה 
 • ביצוע Penetration Testing 
 • טכנולוגיות AI
 • ועוד...

שעות והיקף לימוד

שלב מיון (25 שעות אקדמיות) + קורס מורחב (450 שעות אקדמיות) במתכונת אונליין במסלול בוקר או ערב
לימודי בוקר נמשכים כ-7 חודשים ומתקיימים 3 פעמים בשבוע
לימודי ערב נמשכים כ-13 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע

One Stop Shop

אצלנו תקבלו את מסלול ההכשרה המקיף והמקצועי ביותר, פלוס!

הזיזו ימינה שמאלה כדי לגלות עוד

יועצי הלימודים של HackerU יבדקו ביחד איתך את ההתאמה שלך

במהלך מסלול ההכשרה

 • שעות תרגול קבוצתיות שבועיות
 • שיעורים פרטיים 1x1 ללא עלות נוספת
 • התנסות מעשית בחברת סייבר עולמית
 • הרצאות אורח עם מרצים חיצוניים מהתעשייה
 • סדנת לינקדאין בשילוב כלי AI מקצועית המועברת על ידי דקל יעקובוביץ
 • למידה במתכונת פרונטלית בכיתה או אונליין לייב ב-ZOOM
 • שיעורים מוקלטים לצפייה חוזרת ב-HackerU VOD

בסיום הלימודים

 • בניית פרופיל לינקדאין מקצועי
 • סימולציות הכנה לראיונות עבודה
 • כתיבת קו"ח והשתתפות בסדנאות מקצועיות שפת גוף, מיתוג אישי ועוד
 • גישה למערכת הקמפוס (למידה) הכוללת את כל חומרי הלימוד והתרגולים עד חצי שנה מסיום הלימודים
 • תעודת הסמכה פרקטית של ThriveDX Labs בשם TDX-Arena Penetration Tester

באיזה משרות תוכלו לעבוד אחרי הלימודים?

תיאור התפקיד

סיכוני סייבר הם הרבה יותר מאירוע "לא נעים" עבור חברות וארגונים. זה אירוע שפוגע בשם של החברה ובלא מעט מקרים גם גורם לה להפסד כספי גדול. בהתאם לכך ולהתפתחות הדיגיטלית, והשימוש בשרתי ענן, מערכות טכנולוגיות שונים ועוד. התפתח לו תפקיד ה- SOC (ראשי תיבות של Security Operation Center) מרכז לבקרת אבטחת מידע, הנמצא כיום כמעט בכל ארגון, בו בקרי אבטחת המידע אחראים על מניעת התקפות כאלה ואחרות.

אז מה עושים בפועל?

ברוב המקרים צוות ה-SOC עובד במשמרות, בין אם העבודה פנים ארגונית או תוך שירותים חיצוניים (Outsource), אותם בקרי אבטחת מידע צריכים לפקוח עין על כל פעולה חשודה שיכולה להתקיים בארגון, החל משימוש ב-Disk on Key מצד אחד העובדים/עובדות ועד לניסיון פריצה. העבודה מחולקת לשלושה שלבים עיקריים: קבלת מידע ממערכת ה-SIEM ומעקב אחריה, ניטור של אירועים חריגים ולאחר מכן דיווח על אותם אירועים היכולים לסכן את הארגון.

תיאור התפקיד

מכירים את המשפט "ההגנה הכי טובה היא התקפה"? המשפט הזה נכון במיוחד לעולם הסייבר. תקיפת סייבר היא אירוע מטלטל עבור כל חברה עם השלכות קשות ורוחביות. כדי להתמודד עם המצב הזה החברות יוזמות מתקפות מבוקרות על מערכות המחשוב והמידע שלהן כדי למצוא נקודות תורפה ולאחר מכן לטפל בהן. כך התפתח תפקיד "בודק חדירות" (Pen-Tester) שמטרתו למנוע ולזהות מראש כל אפשרות של פריצה עתידית.

אז מה עושים בפועל?

בודק החדירות בוחן אילו פגיעותיו קיימות ובאיזו דרך ניתן לנצל אותן כדי לגשת למערכת או למידע רגיש, ולא פחות חשוב האם המערכת יודעת להתמודד עם ניסיונות התקיפה. אם המערכת אינה מתוחזקת ומוגנת כראוי – בודק החדירות מדווח על הבעיה, ומציג פתרונות אפשריים שימנעו חדירות עתידיות כולל יצירת אסטרטגיה מקיפה להגנה בזמן אמת.

תיאור התפקיד

התסריט האפוקליפטי ביותר עבור כל ארגון היא פריצה למאגרי הנתונים שלו. פורץ סייבר מיומן עלול להשתלט על המידע הכי אינטימי שלנו, לחשוף את המידע הרפואי שלנו או לסחוט אותנו כלכלית. המטרה של ארגונים וחברות היא כמובן לנסות ולמנוע אירועים כאלה, אבל מה עושים אם בסופו של דבר הצליחו לחדור למערכות שלכם? כאן נכנס לפעולה מטמיע הסייבר.

אז מה עושים בפועל?

מיישמי הסייבר אחראים על אמצעי הגנה הקיימים בארגון, לרוב יעסוק בכל הקשור להטמעה, תפעול, תחזוקה וניהול של מוצרים ופתרונות מעולם אבטחת המידע.. הביקוש לתפקיד זה גבוה מאוד וניתן לעבוד בו למשל בחברות הייטק, בנקים, משרדים ממשלתיים, סטרטאפים, חברות המפתחות אמצעי הגנה כנגד איומים.

שאלות נפוצות

אצלנו ב-HackerU תלמדו את הפרקטיקה הנדרשת בשוק העבודה. תתרגלו על גבי מערכות (סימולטורים) המדמות ‘מצבי אמת’ שיאפשרו לכם לתרגל באופן מעשי. בנוסף יהיו לכם עבודות הגשה, שיעורי בית ומבחנים במהלך מסלול ההכשרה.

השכר הממוצע משתנה מחברה לחברה, בתחילת דרככם יכול לנוע בין 7,000 ש”ח ל-10,000 ש”ח. לאחר שנתיים בתחום הסכום יכול לגדול אף לאיזור ה-15,000 ש”ח ויותר.

בסיום הקורס, תוכלו להשתלב בתור בודקי חוסן או בשמם הלועזי Penetration tester אנליסטים במרכזי ה-SOC, סוקרי סיכונים ועוד תפקידים רבים ומגוונים.

בסיום הקורס תצאו עם תעודת הסמכה פרקטית של ThriveDX Labs בשם TDX-Arena Penetration Tester.

ב-25 השנים האחרונות הכשרנו אלפי בוגרים במקצועות ההייטק והדיגיטל. מעל ל-83 אחוז השתלבו בהצלחה בתעשיית ההייטק. בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעברו תהליך ליווי והשמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל החברות הרבות שעובדות איתנו ונמשיך ללוות אתכם עד למציאת העבודה בתחום. האינטרס שלנו הוא למצוא לכם עבודה! אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו, שאנחנו מתחייבים לעומדים בדרישות המסלול להחזיר 5,000 ש”ח מעלות הקורס אם לא נצליח.

התחום מתאים לאנשים עם זיקה לעולמות הטכנולוגיה, אנשים אשר מחפשים אתגרים ובעיקר עבודה “לא שגרתית”. מסלול סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU נועד גם לאנשים חסרי כל ניסיון או רקע בתחום, כמובן, שאם יש לכם רקע קודם בתחומי הרשתות או המחשוב – זה יכול להוות יתרון עבורכם. בתחילת המסלול אנו מלמדים את יסודות המחשוב, התקשורת והרשתות, ורק לאחר שנסיים זאת בהצלחה, נמשיך לעולמות הסייבר, אבטחת המידע, פריצות, Pen Testing ועוד.

כמובן, המסלול מועבר במתכונת אונליין לייב ב-ZOOM. מעבר לכך, מערכת הלימודים שלנו, ה-LMS, עונה על כל צרכי הסטודנטים שלנו: מעקב שוטף אחרי כל התקדמות במהלך הקורס, הקלטות של שיעורים, מועדי הגשת שיעורי בית, הערות והארות מהמרצים וראש התחום. כמו כן, במסלול סייבר ואבטחת מידע, קיימת מערכת אתגרים אונליין בשם TDX-Arena, שם ניתן לבדוק את היכולות וההתקדמות שלך בכל זמן נתון כמו כן המסלול נלמד גם במתכונת פרונטאלית כך שתוכלו לבחור את דרך הלמידה המועדפת על ידכם.

מסלול ההכשרה שלנו ממוקד וקצר יחסית ללימודי תואר במכללות או באוניברסיטאות. בחלק מהמקרים בתואר נלמדים תכנים שפחות רלוונטיים לעבודה היום יומית כשאר חלק משמעותי מהתואר הוא תיאורטי. אנחנו שמים דגש על הפרקטיקה ודרישות התעשייה בפועל על מנת שמיד אחרי הלימודים תוכלו להשתלב כבר בתעשייה ולעמוד בדרישות המקצועיות.

הקורס שלנו אינו מתאים לנוער וילדים, ניתן להירשם אליו מגיל 18 ומעלה.

מסלול הלימודים של סייבר ואבטחת מידע יכול להתאים בהחלט גם למנהלים (במיוחד לאלו שמגיעים מתחומי הרשתות, המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח). אך גם מי שאינו מנהל יכול להשתלב בקורס.

הקורס אורך כ-14 חודשים במסלול ערב – פעמיים בשבוע, או כחצי שנה במסלול בוקר – 3 פעמים בשבוע.

בהחלט, מסלול הלימודים מוכר לתשלום על ידי הפיקדון לחיילים משוחררים.

תעודת בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע של HackerU מקבוצת ThriveDX העולמית ותעודת הסמכה פרקטית של ThriveDX Labs בשם TDX-Arena Penetration Tester.

בקורס תקבלו גישה למערכת האתגרים של Thrive DX, ה-TDX-Arena שכוללת כ-390 שעות לימוד ותרגול מכל מקום. במערכת, תוכלו למצוא מעבדות המדמות מצבי אמת. בתחום כמו סייבר, במרבית ראיונות העבודה מבקשים לראות איך אתם פותרים תרחישי Hands On, כך שאם לא תתרגלו יהיה לכם קשה לעמוד בדרישות המעסיקים. כמובן שבסיום הקורס תפגשו את מחלקת ההשמה שלנו שתעבור איתכם על בניית קו”ח, פרופיל לינקדאין וסימולציות של ראיונות עבודה.

צ'אט בוואטסאפ לשיחת ייעוץ לפרטים והרשמה
צ'אט עם יועץ לימודים
צ'אט עם יועץ לימודים