המכינה שתזניק אותך לקריירה בהייטק

בלעדי בהאקריו- מכינה ייחודית לבדיקתהתאמה לתחום!

ההרשמה למכינה הקרובה
נסגרת בקרוב

00
שניות
00
דקות
00
שעות
00
ימים

המכינה שתזניק אותך לקריירה בהייטק

כולם רוצים לעבוד בהייטק, אבל לא כולם יודעים איך להגיע לשם.  מכינה של 20 שעות והיכרות עם עולם הסייבר היא דרך מעולה להבין אם התחום מתאים לכם וכך תחסכו זמן יקר וכסף. בזמן שמקומות אחרים מנסים לדחוף אותך לקורס בעשרות אלפי שקלים בזמן שבפועל אתה לא באמת סגור או יודע אם זה התחום שמתאים לך, או מה זה באמת אומר להיות איש סייבר, אנחנו פיתחנו שיטה שכוללת מכינה של 20 שעות שבה תלמדו ותכירו את עולם הסייבר. 
המכינה שלנו נותנת לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה לגבי הקריירה שלכם וכך תבינו האם תחום הסייבר הוא באמת בשבילכם!
Image

מה תלמדו במכינה?

Iocn

הכנה יסודית

נלמד אתכם את נושאי היסוד הקשורים לעולם הסייבר, רשתות תקשורת ואבטחת מידע, תכירו את ההתקפות הפופולריות כיום ואפילו תבצעו תקיפת שירותים פופולריים.
Iocn2

צוות מנוסה

המרצים שלנו הם אנשי מקצוע מובילים בתחום הסייבר, בעלי ניסיון רב בהוראה ובהכשרת סטודנטים.
Iocn

הכנה יסודית

נלמד אתכם את נושאי היסוד הקשורים לעולם הסייבר, רשתות תקשורת ואבטחת מידע, תכירו את ההתקפות הפופולריות כיום ואפילו תבצעו תקיפת שירותים פופולריים.

למה כדאי לכם להירשם למכינה?

לא חבל על הכסף שלכם?
לפני שינסו למכור לכם קורס בעשרות אלפי שקלים, מבלי שאתם באמת מבינים מה זה להיות איש סייבר, המכינה תאפשר לכם להבין האם תחום הסייבר מתאים לכם, תבינו מה זה אומר להיות איש סייבר, מה נדרש כדי להצליח בתעשייה ותחסוך לכם זמן יקר וכסף בחיפוש אחר התחום שמתאים לכם. 

הגדלת סיכויי ההצלחה בקורס המלא
המכינה תכשיר אתכם בצורה הטובה ביותר ותעניק לכם את כל הכלים הדרושים כדי להצליח בקורס, תוכלו לשאול את המומחים שלנו את כל השאלות שעולות לכם לראש ולעשות החלטה כל כך חשובה בראש שקט. 
Image-frame

אל תפספסו את ההזדמנות שלכם! הירשמו למכינה עוד היום!
לזמן מוגבל! מכינה לסייבר ב-199 ש"ח במקום 500 ש"ח

טסטמוניאלס סייבר

Nir-Testimonial
Daniel-P-Testimonial
Daniel-B-Testimonial

הכירו את ראש התחום שלכם

מי שעומד בראש תחום סייבר ואבטחת מידע הוא רומן סנקו, שאת דרכו המקצועית בתחום החל במהלך השירות הצבאי כאשר התמחה בלוחמה אלקטרונית.רומן סנקו, ממקימי חברת ThriveDX Labs, כיום ראש מחלקת הדרכת סייבר בחברה, בעל ניסיון של מעל עשור בתחום עוד מהשירות הצבאי, שם התעסק במערכות ל"א והדרכות לכל הזרועות. רומן רואה את מסלול ההכשרה כהזדמנות לתת מעצמו ולספק לסטודנטים את הטכנולוגיות הרלוונטיות ביותר בשוק על מנת לקדם אותם צעד נוסף אל דריסת הרגל הראשונה בתעשייה. כאשר מטרת העל של התוכנית היא להפוך מועמדים ללא ניסיון קודם להיות מומחי סייבר ולעשות שינוי קריירה לתחום הכי נדרש כיום.
Roman-image-frame